ציפוי חלונות נגד חום, מעביר אור ומונע מעבר חום דנבר פיתחה צבע שקוף סגלגל לחלונות למניעת חדירת חום וחסכון משמעותי בחשמל:

 

חברת דנבר צבעים השיקה צבע שקוף לצביעת חלונות לצורך מניעת חדירת חום וחסכון בחשמל. הצבע, הקרוי סאן-רפלקטור, הוא פרי פיתוחה של מחלקת המחקר בדנבר בהנהלתה של ד"ר בלן יבגניה. סאן רפלקטור מסנן את גלי האור, כך שנמנעת כניסתם של לפחות 85% מקרני החום לתוך החדר ומה שעובר דרך החלון הם גלי אור בלבד,  כך שתאורת החדר הטבעית לא נפגעת.

 

בדנבר מציינים כי באמצעות סינון של ספקטרום גלי האור ניתן להשיג חיסכון ניכר בהוצאות החשמל והמיזוג, שכן הודות לכך שאין צורך להשתמש בווילון או בהצללה אחרת - ניתן לנצל את אור היום לתאורת פנים. בנוסף מניעת חימום החדר על ידי קרני השמש חוסך בעלויות החשמל והמיזוג. כמו כן, מציינים בדנבר, כי אנשים רבים מרגישים נוח יותר בחדר שמואר באופן טבעי. בשלב זה מוצע סאן רפלקטור ללקוחות גדולים בלבד, בעיקר לבנייני משרדים או לרבי קומות למגורים, אולם הוא צפוי להגיע גם לחנויות ללקוחות ביתיים, וכן מתעתדת החברה לייצאו למדינות שטופות שמש אחרות.

 

המוצר פותח כהשלמה למערך הצבעים והציפויים מבודדי החום של דנבר, המבוססים על פיתוחים בתחום ננוטכנולוגיה, וכמוצר משלים לטרמוסיל לבידוד קירות וגגות אשר אינו מתאים לציפוי חלונות. כעת מציינת דנבר כי החברה מסוגלת להציע מערכת שלמה לבידוד טרמי של הבית על קירותיו וגגותיו וכעת גם את החלונות. דנברגלוס סאן רפלקט

 

לפרטים נוספים אנא פנו לטלפון -050-3551551 

 

 מניעת חדירת חום  דרך זכוכית: 

חסכון בחשמל

כך נראה גוון הציפוי השקוף במגע עם קרני השמש:

שלח

*שדה חובה

הטופס נשלח בהצלחה! 

*שדה חובה

*שדה חובה

שדה חובה

דנבר פרויקטים ב.א. בע"מ