שיפוץ מבנים דנבר פרוייקטים דנבר פרויקטים ביצעה פרויקטים לשיפוץ בתים משותפים; בין הפרויקטים הבולטים - ה"בית המשוגע" (בית גאודי הישראלי) ברחוב הירקון 181 בת"א; לחברה ניסיון רב בשיפוץ  בניינים עם בעיות קורוזיה ימית ובעיקר בניינים מורכבים כפי בנין זה. 

 

דנבר פרויקטים היא חברה קבלנית הנדסית שעוסקת מזה למעלה מ-20 שנה בשיפוץ בניינים משותפים, והיא מעסיקה אנשי מקצוע מעולים שמפקחים על התקדמות עבודת השיפוץ.

החברה מעניקה אחריות על עבודתה לשנים רבות  ואחריות זו מגובה בפוליסת ביטוח.

 

לפרטים נוספים ולהצעת מחיר אנא פנו לטלפון 050-3551551

 

במהלך ביצוע העבודות לחידוש מראה הבניין נעשה שימוש בחומרים איכותיים ומתקיים פיקוח קפדני על איכות העבודה מתוך מטרה שהעבודה תחזיק מעמד לאורך שנים וכדי להגן על הבניין מרטיבות ומחום קיצוני. 

 

שיפוץ בניין הבית המשוגע - בית גאודי

 

חברת דנבר פרויקטים שיפצה את הבנין המורכב שנקרא גם "הבית המשוגע" ליד הים ברחוב הירקון 181 בתל אביב. בנין שנבנה בסגנון האדריכל גאודי הקטלוני הספרדי הנודע. החברה נבחרה לבצע את הפרויקט שכן היא בעלת ניסיון רב ומוצלח בטיפול בבעיות קורוזיה ימית ובשיפוץ מבנים מורכבים ויקרי ערך אדריכלי כפי בנין זה.

 

מנכ"ל דנבר פרויקטים, ברוך קוגן, מספר: "בשל קרבתו של הבניין המיוחד לים, חלו בו תהליכים של קורוזיה ימית קשה, שבעקבות המליחות הרבה באוויר, הבטון התנפח והתפרק, זאת בשל בשל הלחות הגבוה והמלח באוויר, הצבע התקלף, הטיח נשר, חלקי בטון התפרקו ונשרו  והופיעו סימני חלודה גדולים ורבים, ונתגלה במקומות רבים ברזל הזיון.  חלודה שנפחה היה גדול משמעותית מנפח ברזל הזיון שממנו נוצרה וכן נוצרו סדקים רבים.

 

הוא מספר כי הפרויקט  מאוד מיוחד ודורש מיומנויות מקצועיות גבוהות בשל אופיו האדריכלי המיוחד של המבנה שיש צורך לשמור עליו, שכן במעטפת המבנה יש הרבה מאוד סוגים של חיפוי: בטון, כורכר, עיטורים ופיתוחים מיוחדים וציורים.

 

במסגרת הפרויקט שיפצה דנבר פרויקטים את המבנה, וביצעה הגנה קתודית וכן הגנה נגד חלודה עם אבץ לברזל. לאחר מכן בוצע שפכטל אפוקסי לכל הבניין, מה שיבטיח שתופעות ל הקורוזיה לא יחזרו על עצמם לאורך זמן.

 

לדנבר פרויקטים יש ניסיון רב בביצוע עבודות לשיפוץ מבנים שסבלו מקורוזיה ימית וכן בשיפוץ מבנים, ובין היתר שיפצה החברה את מלון הולידי אין באשקלון, שסבל מבעיות קורוזיה ימית כמו הבית המשוגע, שיפוץ פארק משואה ופארק קנדי וכן שיפוץ בנין המשרדים של קופ"ח כללית ברחוב ארלוזורוב 101.

 

"הבית המשוגע" הוא כינויו של בית מגורים משותף הנמצא ברחוב הירקון בתל אביב, קרוב לכיכר אתרים. הבניין תוכנן על ידי האדריכל ליאון גינבה ובנייתו הסתיימה ב-1989. מאז הקמתו נחשב הבניין ל"קוריוז" אדריכלי בעיר.

הבניין, שסגנונו שונה בתכלית מכל מבנה אחר בארץ ובתל אביב בפרט, נבנה בהשראת מבני מגורים שתכנן אנטוני גאודי בברצלונה בסגנונו הייחודי כגון קאזה מילה או בית באליו.

מבנים אלו מתאפיינים בצורות עקמומיות ופיסוליות הלקוחות מעולם הטבע ומזכירות צמחייה, שלדים או חלקים מגוף האדם. בדומה למבנים של גאודי, גם הבית המשוגע כולל חלקים אשר לא ניתן לבנותם על פי תוכניות מקובלות אלא מצריכות עבודת פיסול בבניין עצמו. עם זאת, מבני המגורים של גאודי נחשבים ליצירות מופת אדריכליות והבית המשוגע נחשב כבדיחה מקומית בשל כמה הבדלים משמעותיים.

הבית המשוגע הוא למעשה בניין בעל שלד בטון עם חלוקה ברורה לדירות ומרפסות אליו הודבקו החתיכות המעוותות באופן מלאכותי.

שבירת הצורה אינה מוחלטת והמבנה נראה כמו קוביית בטון הלובשת בגדים קרועים. 

 

לפרטים נוספים אנא פנו לטלפון -050-3551551 

 

הבית המשוגע בתל-אביב: 

שיפוץ בניינים

דנבר פרויקטים ביצעה פרויקטים לשיפוץ בניינים משותפים; בין הפרויקטים המיוחדים שהושלמו – שיפוץ הבית המשוגע ברחוב הירקון בתל אביב 

שלח

*שדה חובה

הטופס נשלח בהצלחה! 

*שדה חובה

*שדה חובה

שדה חובה

דנבר פרויקטים ב.א. בע"מ