מחפשים ציפוי אפוקסי?

 

בידוד תרמי

פרויקט חדשני לבידוד תרמי בשילוב ננו טכנולוגיה שביצעה דנבר בבית חולים מאיר:

 

חברת דנבר פרוייקטים ביצעה פרוייקט חדשני שמשלב ננו טכנולוגיה לבידוד תרמי בבית חולים מאיר שבכפר סבא.

 

מה היתה הבעיה? מתקן חדרי הקירור וההקפאה של המטבח של בית החולים מאיר משרת מידי יום אלפי סועדים. כל חדר במתקן מכוון לטמפרטורה שונה, בהתאם לסוג המזון המאוחסן בו.

 

כדי לנייד את המזון במטבח בבית החולים מאיר בכפר סבא משתמשים העובדים  בעגלות על גבי גלגלים. אולם גובה מתקן חדרי הקירור לא היה זהה לזה שבכל הקומה ובתוספת בידוד טרמי מקובל של צמר סלעים היה גובה הרצפה עולה בעוד 10 ס"מ לפחות, כך היתה נמנעת הוצאה והכנסה של עגלות האוכל בבטחה ובקלות ולמעשה חדר ההקפאה לא היה מתאים לשימוש.

 

הפתרון של דנבר פרויקטים: דנבר צבעים פיתחה חומר ייחודי מבוסס על החומר טרמוסיל פוליפלקס. בחומר בידוד זה,  שדנבר היא היחידה בארץ שרשאית לשווק אותו, אשר מיוצר במפעלי דנבר צבעים -  מילימטר אחד נותן בידוד טרמי כמו חמישה ס"מ של צמר סלעים. מכאן החיסכון הרב בעובי הרצפה של חדר ההקפאה. דנבר עשתה ציפוי של סך הכל 5 מ"מ במקום יותר מ 10 ס"מ תוך מתן בידוד מושלם לחדר הקירור/הקפאה וכך התאפשרה כניסת עגלות על גלגלים והתאפשר השימוש בחדרי הקירור.

 

מה אומר הלקוח: לדברי אלי פרלוב, המהנדס הראשי של קופ"ח כללית: "העבודה שדנבר עשתה התאפיינה ברמה מקצועית גבוהה, בקפדנות ביצוע ועמידה גבוהה במפרטים טכניים תוך תיאום מלא עם הלקוח ושביעות רצונו המלאה. פניתי לדנבר במצוקה גדולה וקיבלתי מענה לדרישות מחמירות של בידוד תרמי ואיטום גבוה".

 

לפרטים נוספים אנא פנו לטלפון : 0503551551

 

 

 בידוד תרמי בבית חולים בבית חולים מאיר בכפר סבא:

 

 

בידוד תרמי

שלח

*שדה חובה

הטופס נשלח בהצלחה! 

*שדה חובה

*שדה חובה

שדה חובה

דנבר פרויקטים ב.א. בע"מ