בידוד

 

חברות דנבר עוסקות בפרויקטים בתחומי הבידוד התרמי והאקוסטי בננוטכנולוגיה:

 

בידוד תרמי:

 

מטרתם של הצבעים והציפויים לבידוד תרמי הוא לספק בשכבה דקה של מילימטרים בודדים תוצאה זהה לאלה של בידוד תרמי באמצעות קלקר או צמר סלעים המיושמים בשכבות עבות 5-10 ס"מ. הצבע לבידוד תרמי של דנבר הקרוי טרמוסיל 200 בעובי 0.5 מ"מ והציפוי טרמוסיל פוליפלקס מספק בידוד תרמי בשכבה של 2-5 מ"מ במקום שכבה של 5-10 ס"מ צמר סלעים. את הצבע ניתן ליישם באופן עצמאי, ללא צורך באנשי מקצוע מיוחדים. טרמוסיל 200 הינו צבע על בסיס מים למריחה על קירות פנים וחוץ וגגות, יוצר בידוד תרמי וגם מונע רעשים. טרמוסיל פוליפלקס הינו חומר דו רכיכי על בסיס פוליאוריתן לציפוי רצפות חדרי קירור והקפאה לטמפ' עד מינוס 60 מעלות. לגגות מעניק גם איטום איכותי וגם בידוד תרמי וגם מפחית רעש. שני המוצרים מיוצרים בננוטכנולוגיה מיוחדת המקנה למוצרים תכונות מדהימות של בידוד תרמי ואקוסטי איכותי.

 

בנוסף לכך – בצנרת, כדי להדביק  את חומרי האיטום העבים ואף לחזקם נאלצים להשתמש בפחים או באמצעים אחרים, שמכערים את המתחם, עלותם לעיתים מאוד גבוהה  ובמקרים רבים אף אינם ניתנים כלל ליישום בשל המרחק בין הצינורות. כמו כן, הם יוצרים עיבוי בין הפח לבין הצנרת הגורם להחלדה ובלייה מהירה שלו. 

 

הפתרון שדנבר מציעה מתאים במיוחד לתעשייה שבה נדרש במקרים רבים בידוד תרמי דק לצינורות. לעיתים המרחק בין צינור לצינור אינו מספיק ולכן פתרונות הבידוד התרמי העבה אינו בא בחשבון. כמו כן פתרון הטרמוסיל פוליפלקס שמציעה דנבר מתאים מאוד לרצפות חדרי קירור והקפאה שבהם גם אין על פי רוב מקום למשטחי בידוד עבים על הרצפה ועל הקירות ש"גונבים" מקום אחסון יקר.

 

ציפוי הרצפה בחדרי הקפאה עמוקה, הינו 5 מ"מ בלבד ואינו גורם למדרגה בכניסה המהווה מכשול לעגלות ולעובדים הנכסים לחדר. 

 

בידוד אקוסטי:

 

בידוד אקוסטי נדרש במקומות שבהם יש צורך בהדממת רעשים לקבלת שקט מוחלט או קרוב למוחלט כדי למנוע הפרעות בשל השמעת מוזיקה מחדרי הקלטות, אולמות קונצרטים, תיאטראות, אולמות שמחה, בתי קולנוע, מטווחי ירי, שכנים רעשנים, חדרי מנועים ועוד. על גגות פח איסכורית ופנל מבודד למניעת רעש הגשם.

 

דנבר מציעה פתרון ייחודי שהוכיח את עצמו כבר במקומות רבים. החברה מצפה בהתזה חומר על בסיס כדוריות ננו קרמיקה חלולות, שיוצרות מרקם שיודע לספוג את הרעש ולדמות בשכבה דקה פעולה של ספוג עבה. יוצר בידוד תרמי ואקוסטי איכותי.

 

 

 להלן תמונות לדוגמא מעבודות שבוצעו: איטום גגות בפוליאוריתן בהתזה בבי"ח קפלן ברחובות, איטום משטחי אספלט במפעל סולבר, ציפוי אפוקסי ופוליאוריתן לרצפות במרלו"ג קופ"ח שוהם, ציפוי רצפת אולם ספורט בכפר הרוא"ה, ציפוי בידוד תרמי גגות בתי מסננים בנשר רמלה לחיסכון חשמל של מאות אלפי שקל בשנה, ציפוי רצפות באינטל חיפה, 

 

טל: 0503551551   0505856764    08-6999600

שלח

*שדה חובה

הטופס נשלח בהצלחה! 

*שדה חובה

*שדה חובה

שדה חובה

דנבר פרויקטים ב.א. בע"מ