תפר התפשטותדנבר פרוייקטים ביצעה עבודות איטום מיוחדות לתפרי התפשטות  בסולבר CHS באשקלון

 

דנבר פרוייקטים ביצעה עבודות איטום מיוחדות של סדקים, שקעים ותפרי התפשטות במפעל סולבר CHS באשקלון. זאת לאיטום מוחלט למעבר זיהום שמנים למי התהום וכן ליישור ובניית שיפועים מתאימים לזרימת נוזלים אל הקולטנים ומניעת הצטברות שלוליות.

 

סולבר עוסקת בהפקת חלבוני סויה ושמן מפולי סויה.

 

במסגרת הפרויקט פתחה דנבר פרויקטים את הסדקים ותפרי ההתפשטות שבחצרות המפעל באמצעות ליטוש עומק ודפנות במלטשות יהלום, מילאה אותם בפריימר ובפוליפלקס 225 גמיש עמיד שחיקה, המיוצר בלעדית בישראל ע"י חב' דנבר צבעים וציפויים משדרות.

 

לאחר מכן ביצעה דנבר ליטוש מכני עם מלטשת יהלום פלניטארי בוואקום של כל משטחי הבטון במפעל, לצורך יישור ופילוס ויציקת 225 לשקעים למניעת הצטברות שלוליות של שמני סויה שנוצרות בתהליך הייצור והמילוי.

 

מספר ברוך קוגן, מנכ"ל דנבר פרויקטים: "דנבר בטכנולוגיה ייחודית ובחומרים מיוחדים למשטחי בטון שומניים,  יצרה מפלס חלק ומשופע שיוצר זרימה מהירה ומושלמת של כל מצבורי הנוזלים אל תעלות ניקוז שאוספות ואוגרות את השפכים ומונעות זרימתם אל מי התהום שמתחת לחצר המפעל".

 

לאחר ליטוש ופילוס הבטון מרחה דנבר את רצפת חצר המפעל בחומר איטום שקוף מסוג סילוקסן  אשר הינו אימפרגנטור מעולה אוטם לבטון..

 

מפעל סולבר נרכש לפני כשנתיים על ידי תאגיד CHS האמריקני תמורת 133 מיליון דולר.

 

לפרטים נוספים ולהצעת מחיר אנא פנו לאיתי בטלפון 050-3551551

 

תפרי התפשטות בדיזינגוף סנטר בת"א (עבודה אחרת שביצעה דנבר בתחום זה):

תפרי התפשטות

שלח

*שדה חובה

הטופס נשלח בהצלחה! 

*שדה חובה

*שדה חובה

שדה חובה

דנבר פרויקטים ב.א. בע"מ