ציפוי מגרש ספורט

דנבר השלימה שיקום מגרש ספורט בסמוך לעיר העתיקה בירושלים

 
 

 

 

מגרשי ספורט מצופים בשני סוגי ציפוי:

 

1. מגרשי טניס – אותם מצפים בחומר אקרילי על בסיס מים – מסוג "סופרפלקס ספורט". חומר זה הינו גמיש ומיושם בשתי שכבות של 1 מ"מ כל אחת ואחר-כך מסומן בסימונים תקניים. ציפוי זה מבוצע בעיקר על אספלט.

 

2. מגרשי ספורט פתוחים ומגרשים חשופים לשמש המשמשים גם לספורט תחרותי וגם למשחקים ארציים ובינלאומיים. מגרשים אלה מצופים בפוליאוריטן ברמה גבוהה מסוג "אספלט פלקס" לתשתית אספלט ו"פוליפלקס ספורט 225" לתשתית בטון. שניהם גמישים ועמידי שחיקה במיוחד. לאחר הפילוס, המגרש מסומן על פי התקן  ומצופה בלכה להגנת UV.

 

ייחודה של דנבר פרויקטים שהיא משתמשת לכל סוגי המגרשים בחומר תוצרת דנבר צבעים וציפויים ישראל, שמתאים לתנאי האקלים בארץ. החומר הפוליאוריטני מהסוגים "אספלט פלקס" ו"פוליפלקס" הינם חומרים, שדנבר היא היצרן היחיד שלהם בארץ.

 

 ציפוי מגרש הספורט בירושלים:

חברת דנבר פרויקטים קיבלה את הביצוע של ציפוי מגרש הספורט הצמוד לחומת העיר העתיקה אשר גודלו 500 מ"ר והוא עשוי בטון.  בשלב ראשון טופלו משטחי הבטון ליישור ופילוס בליטוש ככל הניתן. בשלב השני נעשה ליטוש יהלום פלניטארי בוואקום על כל השטח ושאיבה קפדנית. נמרחה שכבת פריימר אפוקסי חודר ובוצע גראוט לפילוס ויישור המשטח.

 

תפרי ההתפשטות נפתחו בליטוש יהלום ומולאו בחומר אלסטומרי למניעת התפשות וסדיקה של הבטון.

 

נעשה ציפוי עבה של פוליאורייטן גמיש "פוליפלקס ספורט" בצבע אדום ועליו ציפוי הגנה UV  בגוון זהה. כל הסימונים נעשו על פי התקנים. 

 

מגרש הספורט בירושלים: 

 

בניית אולמות ספורט

שלח

*שדה חובה

הטופס נשלח בהצלחה! 

*שדה חובה

*שדה חובה

שדה חובה

דנבר פרויקטים ב.א. בע"מ