אפוקסי פוליאוריתן - חדרי קירור והקפאה 

 חדרי קירור והקפאה חיוניים לכל מי שעוסק בתחום התרופות והמזון: מסעדות, מפעלי קייטרינג, מפעלי מזון, מטבחים מוסדיים, מלונות, חדרי אוכל, מטבחים תעשייתיים ועוד.

באמצעותם ניתן לשמור כי המזון לא יתקלקל וישמור על טריותו וטעמו. ולפקח על טריות תרופות במפעלי תרופות ואחסון תרופות.

 כאשר ניגשים לתכנון חדר קירור והקפאה יש לבדוק קודם לאיזה צרכים הוא מתוכנן, מהי הטמפרטורה שצפויה שתהיה בו, מה עומסי הרצפה בהם צריך לעמוד. בנוסף יש חשיבות בתכנון של גודל החדר ואמצעי השינוע והאחסון בו. 

 דנבר פרויקטים מקימה חדרי קירור והקפאה תעשייתיים ועושה שימוש במנועים וגופי קירור של החברות המובילות והטובות בעולם.

 החברה עושה שימוש בחומרי האיטום הבלעדיים ומהטובים בעולם לצורך מניעת בריחת קור ושמירה על טמפרטורה יציבה הרצויה, מה שמבטיח לכם חסכון בהוצאות החשמל לאורך שנים.

 הפתרון הייחודי לבעיות של רצפות חדרי קירור:

 לדנבר פרויקטים פתרון ייחודי ובלעדי שמונע התבקעות של רצפת חדר ההקפאה, רטיבות עיבוי ונזילות שעוברות לקומה מתחת, בעקבותיהם טחב ועובש,  בטון שנופל מהתקרה מתחת והצטברות של חיידקים בחריצי וסדקי הרצפה.

 הפתרון מבטיח רצפת חדר הקפאה נקייה ועמידה לאורך שנים, אנטי בקטריאלית ומונעת החלקה, והוא  נוסה בהצלחה מרובה בבית החולים מאיר בכפר סבא, בחדרי הקירור בב"ח סורוקה בבאר שבע, בבית חולים תל השומר, בחדר ההקפאה בחברת התרופות אביק, בחדרי הקרור וההקפאה בעשרות סניפי שופרסל, במאפיית השרון ברעננה, במאפיית שיבולת השרון, במפעל מעדני הטלה בבאר טוביה, במעדנות - תנובה גן יבנה, מפעל פרג, מפעל ירדן,  ועוד...

 מספר ברוך קוגן, מנכ"ל דנבר פרויקטים: "במטבחים רבים הציפוי של הרצפה מתפרק בשל הקור העז. החומר שבו אנחנו משתמשים יודע לספוג קור , מתרחב ומתגמש בהתאם לטמפרטורה ולכן עמיד לאורך שנים. בנוסף קיימת בעיה במטבחים רבים שהחריצים ברצפה הופכים למושבת חיידקים ובקטריות. בפתרון שאנו מציעים -  הדבר אינו קורה שכן לא קיימים חריצים (הריצוף הינו רציף-מונוליטי). בנוסף הרצפה שאנו בונים היא אנטי בקטריאלית ועוברת בדיקות של משרד הבריאות".

 לדבריו, "הבעיה חמורה במיוחד במטבחים וחדרי קירור והקפאה בקומה שנייה, בהם הקור העז עובר לקומה התחתונה וגורם לנפילת טיח בתקרה וללחות שהופכת לעובש ואף לנזילות מים המהוות מטרד מתמשך".  לפרטים נוספים אנא פנו לטלפון 050-3551551  

 

 

                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 למי יש צורך בחדר קירור והקפאה?

חשיבותם של חדרי ההקפאה למטרות שונות:  פירות הדר בקיץ, פרחי עונה, גבינות משובחות ( ללא חדרי קירור או הקפאה, לא היינו יכולים ליהנות מהם).

 מדובר על חללים בגדלים שונים שנבנים על ידי מומחים בתחום הקירור וההקפאה, שבהם מותקנים מנועים וגופי קירור של חברות ידועות שם בעולם. החדרים בנויים בצורה כזו שהם מאפשרים השגת טמפרטורה צוננת במידה הנדרשת. חדרים אלו הם אלו שמאפשרים אחסון ממושך של חומרי גלם לתעשייה, או מוצרים מוכנים לצריכה שעדיין לא הגיע מועד השיווק שלהם.

 כך לדוגמה - כאשר מדובר על יבול חקלאי, אם בעבר ניתן היה לפגוש פרי או ירק אך ורק בעונה בה הוא הבשיל, הרי כיום ניתן למצוא כמעט כל פרי בכל עונה. אמנם המחירים עשויים לנסוק מעלה באופן משמעותי. אך הפרי נוכח. כיצד? אחסון בחדרי הקירור או ההקפאה הוא זה שמאפשר להגן על שלימות הפרי גם כחלוף מספר חודשים. בחדרים כאלו מאחסנים פירות וירקות, מייצרים גבינות בתהליכי קירור שונים ועוד.

 חדרי קירור והקפאה הם הכרחיים לכל מסעדה, קייטרינג או מוסד המגיש מזון או מאחסן אותו. מרבית המזון שאנו צורכים איננו שורד בטמפרטורות גבוהות, לכן הצורך בחדרי קירור אשר יישמרו על טריות המזון.

 

כיצד בונים חדר הקפאה?

 כאשר נוצר צורך להקים חדר קירור, יש לפנות אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום של חדרי הקפאה.

 חברה כזו מבצעת את העבודה הנדרשת ומקימה את החדר הנחוץ. כאשר יש כאן חשיבות רבה לעניין המקצועיות של החברה, כמו גם לבחירה של רכיבים איכותיים במיוחד, וזאת בשביל ליהנות מחדר קירור או הקפאה יעיל ואיכותי. כזה שמבטיח טמפרטורה נכונה ומדויקת בכל עת, וזאת בצריכה הגיונית של חשמל.

 בנייה של חדר הקפאה כולל מספר שלבים הכרחיים. חשוב גם כי כל שלב ייעשה בצורה אחראית ומקצועית. רק כך אפשר יהיה להשיג את המטרה – חדרי הקפאה נוחים ומתאימים למטרה לשמה הם נבנו.

 

·         בחירת גודל ומקום – שלב ראשון כולל את ההחלטות בדבר המקום בו יוקם החדר, וגם הגודל שלו. בהתאם לשימוש הצפוי תקבלו ההחלטות המתאימות.

 

·         שימוש ברכיבי קירור איכותיים – בשלב השני ייבחרו הרכיבים המתאימים, אלו שיותקנו בחדר ומחוצה לו - בשביל להזרים את הקור פנימה ובשביל להוציא אוויר חם אל מחוץ לחדר. במהלך שלב זה יותקן גם בקר טמפרטורה, הוא זה  שיעקוב באופן רציף אחר הטמפרטורה בחדר. ויוודא כי המקום צונן דיו.

 

·         איטום (וכאן היתרון של דנבר פרויקטים)  – האיטום של החדר ייעשה בצורה הרמטית ואיכותית. כך יצליחו המנועים לקרר את החדר ולגרום לו לשמור על טמפרטורה רצויה בכל עת. ככל שהאיטום ייעשה בצורה טובה יותר – כך תהיה הטמפרטורה בחדר קרה יותר, וגם צריכת החשמל תהיה סבירה יותר. 

 

·         דלתות – בעת הבניה יוחלט על הדלתות לחדר. ניתן להתקין דלת אחת או יותר. בהתאם לאופי השימוש ולתנאי המבנה, יוחלט על בניה נכונה ועל מספר הדלתות המתאים. 

 

לפרטים נוספים אנא פנו לטלפון 050-3551551 

 

שלח

*שדה חובה

הטופס נשלח בהצלחה! 

*שדה חובה

*שדה חובה

שדה חובה

דנבר פרויקטים ב.א. בע"מ