מחפשים ציפוי אפוקסי?

 

שיקום בטונים שימור מבניםשימור האתר יד קנדי ומכתב הערכה לדנבר מהאדריכל הנודע דוד רזניק

 

ייחודה של דנבר פרויקטים בשימור ובשיקום מבנים הינו הטכנולוגיה הייחודית שבה החברה חושפת את ברזל הזיון בבטון המתפורר ומבצעת גילוון קר בשטח המעניק הגנה קתודית וכן ציפוי ייחודי נוסף המעניק הגנה בריירית. 

 

שחזור הבטון המתפורר באפוקסי מיוחד ולסיום מיושמת שכבת הגנה פוליאוריטנית עמידת UV. מערכת זו הינה עמידה לעשרות שנים ומשדרגת את זמן הבליה של הפרויקט לתקופה של 50 שנה ויותר. 

 

שיפוץ יד קנדי 

חברת דנבר פרויקטים השלימה שיפוץ ושימור של אתר יד קנדי של הקרן הקיימת. יד קנדי שבהרי ירושלים משמש כאתר הנצחה לנשיא ארה"ב שנרצח ג'ון פיצג'רלד קנדי.

 

המבנה בנוי מ-53 עמודי בטון, שכל אחד מהם מייצג אחת ממדינות ארצות הברית. גובה כל עמוד מעל ל-7 מטרים ועל כל עמוד מוטבע סמל המדינה שאותו הוא מייצג. שטח הרחבה שסביב המבנה כ-1,500 מ"ר והיא משמשת לאירועי הנצחה ואירועי ידידות בין ישראל וארצות הברית.

 

האתר תוכנן על ידי האדריכל דוד רזניק.מנכ"ל דנבר פרויקטים, ברוך קוגן, אומר כי טרם שיפוץ האתר, המבנה היה במצב רעוע. הוא סבל מהתפוררות של חלקי בטון, קילוף והחלדה של הברזל, התנפחות ו"פיצוצים"  בבטון וכן סדקים ושברים רבים בכל המבנה.

 

קוגן הוסיף כי דנבר ביצעה שיקום בטונים, ובכלל זה הסרת בטון סדוק ושבור, חשיפה וטיפול בברזל הזיון באפוקסי ממיר חלודה שהינו מוצר ייחודי של דנבר וכן גילוון קר בשטח, השלמת חלקי בטון חסרים בשפכטל אפוקסי, ליטוש וצביעה בצבע פוליאוריתן עמיד UV ואיטום הגג במערכת פוליאוריתנית תלת שכבתית מסוג "פוליפלקס B3".

 

לפרטים נוספים אנא פנו לטלפון -050-3551551 

 

 

 

ביצועו המוצלח של פרויקט שיפוץ האתר הביאה את האדריכל דוד רזניק וכן את בכירי הקק"ל לשלוח מכתב הערכה לדנבר.

 

שימור מבנים

שלח

*שדה חובה

הטופס נשלח בהצלחה! 

*שדה חובה

*שדה חובה

שדה חובה

דנבר פרויקטים ב.א. בע"מ